Skip Navigation - jump to content
Search
Select a language: Nederlands | English

Veiligheid thuis en elders

Voet en hark Hier een aantal tips en waarschuwingen die voor meer veiligheid kunnen zorgen, thuis, onderweg, bij de vrijetijdsbesteding... Het gros hiervan is reeds eerder gepubliceerd in het magazine Buren.
Icoon

Privéongevallen bij BP in Geel

BP beperkt haar inspanningen voor veiligheid niet tot de fabriek. De kans op een ongeval buiten de fabrieksmuren blijkt immers vele malen groter dan tijdens het werk zelf. Zo waren er 27 medewerkers in 2010 voor korte of langere tijd werkonbekwaam door letsels opgelopen in de privétijd, tegenover dat jaar geen enkel werkongeval met werkverlet. Een schril contrast dat doet vermoeden dat het veiligheidsdenken dikwijls op het werk wordt achtergelaten.
Statistiek jaarlijks aantal privéongevallen medewerkers van BP in Geel
Lezende man op bank

Buren-magazine

Deze tips zijn bijna allemaal eerder verschenen in 'Buren', het magazine van BP in Geel voor de omwonenden van de fabriek.
Meer informatie over Buren-magazine
Terug naar boven
  © 2013 BP p.l.c.