Įvairios paslaugos kelyje

Visi ceļa pakalpojumi vienā vietā

Katru dienu Jūs saskarieties ar dažādiem ceļa pakalpojumiem kā ceļu nodevas, maksas autostāvvietas, tehniskā palīdzība uz ceļa un daudziem citiem. Mēģinot tikt galā ar tiem patstāvīgi, nākas iztērēt daudz laika un spēka, lai sameklētu aktuālo informāciju par konkrētajā valstī piemērojamām procedūrām un attiecīgajiem dienestiem.

Tagad Jums ir iespēja pārvaldīt dažādas ceļu pakalpojumu sistēmas no vienas vietas - ar modernā portāla BP Tolls & Road Services starpniecību. Izmantojot šo portālu, Jūs saglabāsiet maksimālu kontroli pār visiem pakalpojumiem un maksājumiem pateicoties pilnīgi drošai tīmekļa vietnei.

Šis risinājums ir:
•	vienkāršs lietošanā – tas nodrošina piekļuvi informācijai un produktiem ar vienu peles klikšķi,
•	profesionāls – tas satur aktuālo informāciju par dažādiem noteikumiem un nodevu iekasēšanas sistēmām,
•	drošs – tas nodrošina maksimālu datu aizsardzību un dubulto pārbaudes sistēmu,
•	uzticams – pastāvīga sistēmas attīstība ļauj intuitīvi orientēties portālā un tas piedāvā aizvien vairāk dažādu iespēju.

Portāls BP Tolls & Road Services atvieglo piekļuvi nepieciešamajiem pakalpojumiem - reģistrējoties vari izmantot jau iepriekš ar uzņēmuma datiem aizpildītas veidlapas, kuras ietaupa gan Jūsu laiku, gan enerģiju. Turklāt, tas veicina daudz ātrāku iebūvēto iekārtu (OBU) apkalpošanu, bet vienkāršotā rēķinu izrakstīšanas sistēma nodrošina piekļuvi vienotam rēķinam, kurā ir akopoti visi izdevumi.

Vai  Jūs jau nevariet sagaidīt, kad redzēsiet, kā darbojas BP Tolls & Road Services?
Ja jau esat BP + Aral klients, vienkārši ielogojieties savā kontā un uzspiediet uz: Tolls & Road Services (Ceļu nodevas un ceļu pakalpojumi).

Vai  Jūs vēl neizmantojat BP + Aral Piesakieties jau tagad un iegūstiet piekļuvi mūsdienīgajiem automašīnu vadības rīkiem un funkcionālajai ceļu pakalpojumu pārvaldības sistēmai.

Piesakieties BP + Aral degvielas kartes saņemšanai!

Kiti privalumai